NEVOLÍM SMER, ALE PODPISUJEM!

 

 

 

Fico a Kaliňák, odstúpte!

NEVOLÍM SMER, ALE PODPISUJEM! FICO A KALIŇÁK, ODSTÚPTE!

Nespokojní členovia strany SMER-SD si konečne všimli to, čo všetci spoločne hovoríme už od marca minulého roka: páni Fico a Kaliňák sú symbolmi korupcie a zneužitia politickej moci na rozkrádanie štátu a obohacovanie všetkých „Bašternákov“ a „Kočnerov“. Nerozumieme, prečo si to niektorí všimli až teraz, no ako hovorí jedno príslovie, lepšie neskoro ako nikdy.

Pán Fico a pán Kaliňák, už aj Vaši vlastní Vás posielajú preč z politiky.

„ …Vyzývame preto predsedu strany Roberta Fica a podpredsedu strany Roberta Kaliňáka, aby prejavili politickú kultúru a dôstojne, bez vyvolávania straníckych sporov a prenasledovaní zo svojich funkcií odstúpili.“

Ak aj Vy súhlasíte s tým, aby páni Fico a Kaliňák konečne odišli z politiky, tak spoločne s nami podpíšte túto výzvu. Nech aj v Smere vedia, že je JEDNA téma, ktorá nás všetkých vie zjednotiť – definitívny odchod Fica a Kaliňáka.

Budeme radi, ak budete svoj podpis zdieľať so svojimi priateľmi, nech sa o tejto výzve dozvie čo najviac ľudí, vrátane straníkov Smeru, ktorí ešte nenašli odvahu verejne vyzvať Fica a Kaliňáka na odchod.

Počet ľudí, ktorí výzvu podpísali sem.